KLIMATYZACJA DO DOMU WROCŁAW

KRISKON

Klimatyzacja do

PROFESJONALNY MONTAŻ KLIMATYZACJI

do mieszkania, domu, firmy

Przeprowadzamy montaż klimatyzacji w domu w mieście Wrocław, jak i innych pobliskich miejscowościach! Jeśli interesuje Cię klimatyzacja do domu, mieszkania w bloku, firmy, biura lub sklepów, to dobrze trafiłeś!  Kriskon to certyfikowani monterzy wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku: Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree, czy też Fujitsu. Montaż klimatyzacji w domu to nie skręcanie taboretu i wymaga odpowiedniego wykonania. Konieczne jest trochę kłucia, wiercenia i hałasu, dlatego całe przedsięwzięcie wymaga precyzyjnych narzędzi i planu. Umiejętne zamocowanie klimatyzatora w domu to również kwestia bezpieczeństwa oraz estetyki!

Oferujemy również doradztwo w dziedzinie optymalnego klimatyzowania pomieszczeń. Badając temperaturę powietrza, wilgotność, metraż  i rolę pomieszczenia możemy wybrać odpowiedni klimatyzator dla Twojego domu, a w kolejnym etapie przeprowadzić montaż klimatyzacji.

klimatyzacja do domu Wrocław

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ KLIMATYZACJA DO DOMU? ZADZWOŃ!

Klimatyzacja do domu, mieszkania i biura. Montaż, instalacja, serwis klimatyzacji.

KRISKON KLIMATYZACJA

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu łatwo i stosunkowo szybko wykonamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu. Jako nieliczni mamy własny podnośnik koszowy, który ułatwia pracę na wysokościach przekraczających nawet 3 metry. Chcemy oferować dwa razy lepszą usługę w dwa razy niższej cenie niż konkurencja. Zespół Kriskon to certyfikowani monterzy z werwą i pomysłowością umożliwiającą skuteczną pracę. Montaż klimatyzacji  w domu chcemy wykonać możliwie najmniej inwazyjnie, bez nadmiernego wiercenia, kłucia i metrów przewodów na wierzchu.

Zobacz także: klimatyzacja do biura

Zespół Kriskon Klimatyzacja Wrocław

KLIMATYZACJA DO DOMU FAQ

Jaka jest główna zaleta klimatyzacji w domu?

Komfort termiczny to podstawowa zaleta klimatyzacji. Upały potrafią każdemu popsuć samopoczucie i utrudnić spokojny sen. Klimatyzacja jest ratunkiem dla osób cierpiących na choroby kardiologiczne lub układu oddychania.

Czy powietrze z klimatyzacji jest świeże?

Klimatyzatory pobierają powietrze z zewnątrz, zapewniając jego stały dopływ. W praktyce działa to podobnie jak otwarcie okien.

Czy można stosować klimatyzację tylko w jednym pomieszczeniu?

Tak. Dobrze jednak pamiętać, że różnice temperatur w różnych pomieszczeniach w domu mogą źle wpłynąć na nasze zdrowie.

5/5 - (2 votes)