MONTAŻ KLIMATYZACJI WROCŁAW

KRISKON

Klimatyzacja do

PROFESJONALNY MONTAŻ KLIMATYZACJI

do mieszkania, domu, firmy

Przeprowadzamy montaż klimatyzacji w mieście Wrocław, jak i innych pobliskich miejscowościach! Jeśli interesuje Cię klimatyzacja do domu, mieszkania w bloku, firmy, biura lub sklepów, to dobrze trafiłeś!  Kriskon to certyfikowani monterzy wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku: Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree, czy też Fujitsu. Montaż klimatyzacji to nie skręcanie taboretu i wymaga odpowiedniego wykonania. Konieczne jest trochę kłucia, wiercenia i hałasu, dlatego całe przedsięwzięcie wymaga precyzyjnych narzędzi i planu. Umiejętne zamocowanie klimatyzatora to również kwestia bezpieczeństwa oraz estetyki!

Oferujemy również doradztwo w dziedzinie optymalnego klimatyzowania pomieszczeń. Badając temperaturę powietrza, wilgotność, metraż  i rolę pomieszczenia możemy wybrać odpowiedni klimatyzator, a w kolejnym etapie przeprowadzić montaż klimatyzacji.

montaż klimatyzacji Wrocław

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ MONTAŻ KLIMATYZACJI? ZADZWOŃ!

Klimatyzacja do domu, mieszkania i biura. Montaż, instalacja, serwis klimatyzacji.

KRISKON KLIMATYZACJA

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu łatwo i stosunkowo szybko wykonamy profesjonalny montaż klimatyzacji. Jako nieliczni mamy własny podnośnik koszowy, który ułatwia pracę na wysokościach przekraczających nawet 3 metry. Chcemy oferować dwa razy lepszą usługę w dwa razy niższej cenie niż konkurencja. Zespół Kriskon to certyfikowani monterzy z werwą i pomysłowością umożliwiającą skuteczną pracę. Montaż klimatyzacji chcemy wykonać możliwie najmniej inwazyjnie, bez nadmiernego wiercenia, kłucia i metrów przewodów na wierzchu.

Zobacz także: serwis klimatyzacji

Zespół Kriskon Klimatyzacja Wrocław

MONTAŻ KLIMATYZACJI FAQ

Czy montaż klimatyzacji jest uciążliwy?

Montaż klimatyzacji to nie przykręcenie półki i będzie wymagał umiejętności, narzędzi i hałasu. Instalacja urządzenia będzie wymagała w większości przypadków kucia ścian.

Czy potrzebna jest jakaś zgoda na montaż klimatyzacji?

Często montaż klimatyzacji w mieszkaniu wymaga zgody spółdzielni mieszkaniowej.

Czy można stosować klimatyzację tylko w jednym pomieszczeniu?

Tak. Dobrze jednak pamiętać, że różnice temperatur w różnych pomieszczeniach w domu mogą źle wpłynąć na nasze zdrowie.

5/5 - (2 votes)