SERWIS KLIMATYZACJI WROCŁAW

KRISKON

Klimatyzacja do

PROFESJONALNY SERWIS KLIMATYZACJI

do mieszkania, domu, firmy

Przeprowadzamy serwis klimatyzacji w mieście Wrocław, jak i innych pobliskich miejscowościach! Jeśli interesuje Cię klimatyzacja do domu, mieszkania w bloku, firmy, biura lub sklepów, to dobrze trafiłeś!  Kriskon to certyfikowani serwisanci wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku: Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree, czy też Fujitsu. Serwis klimatyzacji to nie naprawa skrzypiących drzwi i wymaga profesjonalnych umiejętności. Odpowiedni i często przeprowadzany serwis klimatyzacji to gwarancja długiego działania klimatyzatora i czystego powietrza!

Oferujemy pełne doradztwo w dziedzinie optymalnego klimatyzowania pomieszczeń. Badając temperaturę powietrza, wilgotność, metraż  i rolę pomieszczenia możemy wybrać odpowiedni klimatyzator, skonfigurować go, zamontować, a następnie dbać o jego serwis.

serwis klimatyzacji Wrocław

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ SERWIS KLIMATYZACJI? ZADZWOŃ!

Klimatyzacja do domu, mieszkania i biura. Montaż, instalacja, serwis klimatyzacji.

KRISKON KLIMATYZACJA

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu łatwo i stosunkowo szybko wykonamy profesjonalny serwis klimatyzacji. Jako nieliczni mamy własny podnośnik koszowy, który ułatwia pracę na wysokościach przekraczających nawet 3 metry. Chcemy oferować dwa razy lepszą usługę w dwa razy niższej cenie niż konkurencja. Zespół Kriskon to certyfikowani serwisanci z werwą i pomysłowością umożliwiającą skuteczną pracę. Serwis klimatyzacji zawsze chcemy wykonać możliwie szybko i tanio.

Zobacz także: montaż klimatyzacji

Zespół Kriskon Klimatyzacja Wrocław

SERWIS KLIMATYZACJI FAQ

Czy klimatyzator automatycznie ustawi potrzebne parametry?

Tak, nowoczesne urządzenia automatycznie wykrywają temperaturę oraz często wilgotność.

Czy klimatyzatory są głośne?

Praca klimatyzatora nie odbywa się bezszelestnie i trzeba mieć to na uwadze, decydując się na takie urządzenie. Szelest w nocy w sypialni może niektórym przeszkadzać, wszystko zależy od wrażliwości na dźwięk.

Czy powietrze z klimatyzacji jest świeże?

Klimatyzatory pobierają powietrze z zewnątrz, zapewniając jego stały dopływ. W praktyce działa to podobnie jak otwarcie okien.

Oceń nasze usługi