KLIMATYZACJA DO BIURA WROCŁAW

KRISKON

Klimatyzacja do

PROFESJONALNY MONTAŻ KLIMATYZACJI

do mieszkania, domu, firmy

Przeprowadzamy montaż i serwis klimatyzacji do biura w mieście Wrocław, jak i innych pobliskich miejscowościach! Jeśli interesuje Cię klimatyzacja do mieszkania, domu, firmy, biura lub sklepów, to dobrze trafiłeś!  Kriskon to certyfikowani monterzy wszystkich czołowych marek klimatyzatorów na rynku: Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree, czy też Fujitsu. Montaż klimatyzacji to nie skręcanie taboretu i wymaga odpowiedniego wykonania. Konieczne jest trochę kłucia, wiercenia i hałasu, dlatego całe przedsięwzięcie wymaga precyzyjnych narzędzi i planu. Umiejętne zamocowanie klimatyzatora w biurze to również kwestia bezpieczeństwa oraz estetyki!

Oferujemy również doradztwo w dziedzinie optymalnego klimatyzowania pomieszczeń biurowych. Badając temperaturę powietrza, wilgotność, metraż  i rolę pomieszczenia możemy wybrać odpowiedni klimatyzator do Twojego biura, a w kolejnym etapie przeprowadzić montaż klimatyzacji.

klimatyzacja do biura Wrocław

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ KLIMATYZACJA DO BIURA? ZADZWOŃ!

Klimatyzacja do domu, mieszkania i biura. Montaż, instalacja, serwis klimatyzacji.

KRISKON KLIMATYZACJA

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu łatwo i stosunkowo szybko wykonamy profesjonalny montaż klimatyzacji w biurze. Jako nieliczni mamy własny podnośnik koszowy, który ułatwia pracę na wysokościach przekraczających nawet 3 metry. Chcemy oferować dwa razy lepszą usługę w dwa razy niższej cenie niż konkurencja. Zespół Kriskon to certyfikowani monterzy z werwą i pomysłowością umożliwiającą skuteczną pracę. Montaż klimatyzacji w biurze chcemy wykonać możliwie najmniej inwazyjnie, bez nadmiernego wiercenia, kłucia i metrów przewodów na wierzchu.

Zobacz także: klimatyzacja do mieszkania

Zespół Kriskon Klimatyzacja Wrocław

KLIMATYZACJA DO BIURA FAQ

Jaka jest główna zaleta klimatyzacji w biurze?

Komfort termiczny to podstawowa zaleta klimatyzacji. Upały potrafią każdemu popsuć samopoczucie i utrudnić spokojny sen. Klimatyzacja jest ratunkiem dla osób cierpiących na choroby kardiologiczne lub układu oddychania.

Czy klimatyzator przydaje się zimą?

Oczywiście! Urządzenie w krótkiej chwili podgrzeje temperaturę w pomieszczeniu.

Czy klimatyzatory są głośne?

Praca klimatyzatora nie odbywa się bezszelestnie i trzeba mieć to na uwadze, decydując się na takie urządzenie. Szelest w nocy w sypialni może niektórym przeszkadzać, wszystko zależy od wrażliwości na dźwięk.

5/5 - (2 votes)